Hakkımızda

HNC Yapı, 2011 yılından günümüze, 25'e yakın çalışanıyla, günlük 15000m2 üretim kapasitesiyle, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı ile hizmet vermektedir.

HNC Yapı, dijital baskı sektöründe Asia Home markası ile tanınıyor.

Asia Home, HNC Yapı Dekorasyon San. Ltd.Şti.’nin bir alt markasıdır. 2011 yılında Belçika, Çin, Kore’den duvar kağıdı ithalatı ile sektöre giriş yapan HNC; 2015 yılında 3000 m2’lik Avrupa standartlarında ki üretim tesisinde dijital baskı yapabilir duvar kağıdı ve tekstil tabanlı duvar kaplamalarının imalatına başlamıştır.

İlk başlarda 5000 m2’lik günlük üretim kapasitesi ile çalışan tesisimiz kademeli olarak büyüyerek günümüzde 15000 m2’lik günlük üretim kapasitesine ulaşmış bulunmaktadır. Her biri kendi alanında uzmanlaşmış 25 kişilik personeli ile bu üretimi gerçekleştiren HNC, 2016 yılından bu yana ağırlıklı olarak Orta Doğu ve Batı Avrupa ülkelerine ihracat gerçekleştirmektedir.

Sektörün ağırlıklı Pazar lideri konumunda olan firmamız, AR-GE  yatırımlarına devam etmektedir. Geçtiğimiz yıl sektörde bir ilk olan anti-bakteriyel ve fitalat içermeyen formülü geliştirmiştir. Yakın zamanda ise; baskı sonrası yıkanabilir ve silinebilir niteliklere ulaşmayı başarmıştır.

Tekstil Tabanlı Duvar Kaplamaları
Dijital Baskı İçin Duvar Kağıtları
Simli Duvar Kaplamaları